FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj     
Co sadzicie o uzywaniu FF FR UNS ???
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum F$ Strona Główna :: ~WsZyStKo O wSzYsTkIm~
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gambari




Dołączył: 01 Lis 2006
Posty: 124
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: Czw 3:13, 09 Lis 2006    Temat postu: Co sadzicie o uzywaniu FF FR UNS ???

Duzo juz dykusji bylo na ten temat na innych forach ale niech sie kazdy wypowie i to pytanie kieruje nie tylko do ludzi z naszego klanu Cool

Pisze to pytanie tutaj bo ostanio zdarzyl mi sie taki przypadek (zreszta nie po raz pierwszy) ze gralem sobie na swoim servie i pewien gracz zwyzywal mnie za to ze gram ff i nazwal cziterem Very Happy wiec ja mu na to dlaczego nie moge grac ff a on na to ze oszukuje i ze jestem cziterem itd .
Oczywiscie nie gram z ff itp jezeli wczesniej np przed sparem umowimy ze gramy bez.
Co wy sadzicie o tym Question


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Er E De
Administrator



Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 1506
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Czw 15:44, 09 Lis 2006    Temat postu:

Zaczne od ff wedlug mnie jest to fajny triczek duzo pomaga xD xD mialem ostatnio taka sutuacje dzis ze gralem z kolesiem i uzywalem sobie z fr ;] ;](na zwyklych servach zawsze tak gram ) ;] ;] kolo zaczal mnie bluzgac od roznych czitera,nooba,itp na servie gralo 6 osob mialem wynik 35 na 7 bodajze a kolesie nie przekraczali 15 ;] i za to ze bylem dobry i uzylem 3 razy UNSA poprostu, skikowali mnie Sad a co do unsow to wedlug mnie nie powinno byc tego za duzo ,ale bez przesady np ak koles gra caly czas scop(nawet z 1 mm od przeciwnika) to wedlug mnie jest noobem po jakiego huja uzywac scop z takiej bliskiej odleglosci ??!!??kiedys kazdy gral na unsach i nikomu to nie przeszkadalo...Ktos sobie ubzdural ze jak grasz unsem to jestes noobem osobiscie wkurwia mnie to ;/ ;/
Czy widzieliscie moze prawdziwego snipera co uzywa scop z 10 cm xD xD
Dobra bede konczyl bo sie rozpisalem czekam na reszte opinii nie tylko klanowych ....


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sp!der man
Gość






PostWysłany: Czw 15:54, 09 Lis 2006    Temat postu: Fr and FF

this mis play not good only bug and cheat is very bad
all like him i kjnow;( Fr i ff to bugi nie lubie ich i huj ale uns jest ok:)
Powrót do góry
Buhaha




Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 16:03, 09 Lis 2006    Temat postu:

FF i Fr jest zajebiste xD ale nie kazdy to lubi bo nie umie:P Tez mnie czasem jakies noobki wyzywaja od cziterow bo robie ff albo fr i mnie to wku***:PNie umieja jakies nabki i bluzgaja na inncyh;]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Er E De
Administrator



Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 1506
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Czw 16:05, 09 Lis 2006    Temat postu:

hehehe Przypomina mi sie jak ciebie ostatnio zabijalem stalker z fr ;] xD i caly czas mnie bluzgales zebym przestal xD xD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
8M~~B4$k3T
Gość






PostWysłany: Czw 16:08, 09 Lis 2006    Temat postu:

omfg to szczyt glupoty nazwajac ff i fr czit albo cos w tym stylu poprostu jest to blad w grze ale ludzie pomyslcie o tym ze mozna z tego korzystacc a nawet trzeba.ja gralem na uo to tam jest tyle trickow ze w glowie sie niemiesci i nikt Cie za to niewyzwie tylko Ci slabsi z 1.1 co jeszcz e nieumieja ff i fr to wyzwaja ale jak sie to umie to trzeba z tego korzystac.takie jest moje zdanie ale napewno wszystkie ziomy ktore znam od poczatku calego CoD'a napewno sie ze mna zgodza ;]Cya all
Powrót do góry
RaFaL




Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 199
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Czechowice - Dziedzice

PostWysłany: Czw 16:19, 09 Lis 2006    Temat postu:

FF i FR to cheaty... jeszcze brakuje żeby unsa nazywać cheatem. Dla mnie jest to część gry (bug to też część gry xD ) i nie widze nic noobskiego w tym że ktoś używa ff czy fr... chyba że się ustali inaczej. Jakiś koleś mówił mi żebym nie grał ff, bo wtedy gra jest nierówna... idąc tą drogą może uznamy uniki za noobstwo?

Co do unsów... dla mnie jest bez sensu przed każdym strzałem robić scopped, nawet z 1m i w sytuacji jak idzie na mnie 2 czy 3 przeciwników. Sam na bliskie odległości gram unsem... chyba że jest "not allowed"... Z drugiej strony wkurzające jest jak zginę zabity przez nooba, który wali unsy skacząc jak pojebany i nawet nie stara się przycelować...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Buhaha




Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 16:23, 09 Lis 2006    Temat postu:

RedBull nie bluzgalem cie:P tylko wtedy nie gralismy na fr i ff xD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Er E De
Administrator



Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 1506
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Czw 16:57, 09 Lis 2006    Temat postu:

Jak nie RazzRazz pisalo ze mozna uzywac fr i ff RazzRazz xD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Czw 17:01, 09 Lis 2006    Temat postu:

ja uzywam unsa ..........zadko ale uzywam:) a co do ff to tez bardzo zadko mi sie zdaza ale za to fr prawie zawsze ( przynajmniej jak Cool jestem u ruskich)


kiedys mialem do tego inny stosunek ale wyluzowalem i tez uzywam uns ff i fr
Powrót do góry
gryf-De$perado




Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: Bielsko Biala

PostWysłany: Czw 17:03, 09 Lis 2006    Temat postu:

lol zapomnialem sie zalogowac i jak co to gosc to ja! Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Feniks




Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 17:37, 09 Lis 2006    Temat postu:

To ja cos dodam.
FF i FR mozna grac na serwie tylko w tedy jesli wczesniej sie to z wszystkimi ustalilo. Chociaz to nie cheat to i tak raczej nigdy nie uda sie przekonac wszytkich graczy do tego aby grali tylko z bugami, poniewaz albo tego nie umieja albo po prostu nie lubia na to grac, apowod beda miec zawsze, ze to blad gry, nie jest to normalna gra itp itd.
Co do UNS to czesc gry. Kiedys gralem tylko SCOP i nigdy nie uzywalem UNS tak jak co niektorzy teraz co wyzywaja od noobow. Jednak od zawsze myslalem ze to poprostu bezsensu! Czesc gry, dlaczego by tym nie grac? To stereotyp. Coraz wiecej gralem UNS zeby nie dlatego ze mi nie wychodzilo SCOP ale dlatego ze uwazam to za calkiem normalna gre. Ciezka sie bylo przyzwyczaic po tak dlugim graniiu tylko z luneta ale caly czas mialem w glowie mysl "To poprawna gry". Odkad zaczolem tlumaczyc i walczyc zludzmi o to ze to poprawna gra to teraz juz prawie kazdy gra z UNS. Nie wiem czy to przezemnie, ale akurat od mojej akcji zaczela sie szybko zwiekszac liczba graczy niemajacych nic do uns ^^
Teraz gram bez FF, a UNS i SCOP uzywam kiedy chce. Wkuzaja mnie ludzie mowiacy "sry za uns" i tacy co gadaja ze jak zabijam uns to i gine z uns. OMFG a co mnie to obchodzi jak zgine, byle nie przez cheatera!
Tyle na ten temat mam ja. Troche sie rozpisalem, gratuluje tym ktorym sie udalo doczytac do konca ^^ Pzdr


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Matrix:)
Gość






PostWysłany: Czw 19:53, 09 Lis 2006    Temat postu:

dla mnie FF&FR jest cool a uns nie bardzo;/lubie ff&fr bojest super inni jak robie wyzywaja mnie od noobow wku**** mnie to bo nie umnia tego nazywaja mnie calyu czas cziterem;/
Powrót do góry
Gambari




Dołączył: 01 Lis 2006
Posty: 124
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: Czw 21:45, 09 Lis 2006    Temat postu:

Ciesze sie ze wiekszosc sie ze mna zgadza Very Happy wiec zachecam do tepienia noobkow ktorzy maja cos do UNS FF czy FR oczywiscie jezeli nie umowilismy sie wczesniej ze gramy bez tego.
Pare osob napisalo ze FF czy FR to BUGI ale czy napewno ??? Bug to inaczej blad gry a wedlug mnie fast fire czy fast reloading sa w tej grze nie przez przypadek (blad programistow) ale sa poprostu ZAMIERZONE. Dzieki temu noob nie moze grac tak dobrze jak doswiadcziny gracz.
Jescze jedno: ogladalem spara NKS vs WZW i widac ze i jedni i drudzy uzywaja UNS i nic zlego sie nie dzieje.
P.S. Fajna dyskusja sie zrobila heheheh Cool


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
RaFaL




Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 199
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Czechowice - Dziedzice

PostWysłany: Sob 13:58, 11 Lis 2006    Temat postu:

FF raczej nie jest bugiem, może rzeczywiscie programiści specjalnie umieścili w ten "błąd". Ale FR jest na 100% bugiem. Spróbuj to zrobić na nowszej wersji coda. Chyba już go usunęli w pierwszym patchu.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum F$ Strona Główna :: ~WsZyStKo O wSzYsTkIm~ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
     F$: Forum klanu Fantastic $nipers!     
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group   c3s Theme © Zarron Media
Regulamin